Administrator animații

Aerodesign №14618169, 1 octombrie 2024
Oraș: Bălți
Studii: Orice
Experiența de munca: Orice
Salariu: 8000 MDL
Program de muncă: Full-time
Locul de muncă: În locația angajatorului
Administrator pentru animatori - într-o echipă prietenoasă pentru organizarea și decorarea sărbătorilor!

Căutăm cel mai bun specialist, responsabil, loial și onest! Dacă vrei să-ți schimbi viitorul lucrând în echipa noastră, atunci bine ai venit!

Cerințe:
- Experiența de lucru cu copii și în tabere, în calitate de administrator sau profesor constituie un avantaj.
- Cunoașterea limbilor română și rusă.
- Abilitatea de a edita videoclipuri pentru rețele sociale.
- Cunoașterea programelor Canva și CupCat.
- Capacitate de a lucra cu MS Office.
- Abilități organizatorice și de comunicare.
- Abilități de lucru în echipă.

Responsabilități:
- Primirea și înregistrarea comenzilor pentru animație;
- Pregătirea de programe de divertisment pentru animatii;
- Organizarea și pregătirea animatorilor pentru o muncă calitativă;
- Atragerea de noi animatori;
- Organizarea întâlnirilor cu animatorii;
- Menținerea unei atmosfere prietenoase în echipă.

Ce oferim:
- Salariu 8.000 lei.
- Revizuirea anuală a salariului.
- Program de lucru de la 9:00 la 18:00, o oră pauză pentru prânz.
- Orele suplimentare plătite.
- Salariu fără întârzieri (lunar).
- Concediu anual plătit - 28 de zile pe an.
- Program de lucru 5/2.
- Stagiu plătit 14 zile pentru a vă familiariza cu toate procesele de muncă (1,5 mii lei).
- Atmosfera de lucru creativă și condiții bune de muncă.
- Oportunități de dezvoltare profesională în cadrul companiei.

Adresa biroului: Bălți, Piața Vasile Alecsandri, 1. Clădirea Teatrului. Birou Aerodesign.

Cum să aplici: trimite CV-ul la aerodesignmd@gmail.com. Luăm în considerare opțiunile cu condiția unei cooperări pe termen lung.

Număr de telefon de contact: 079779393
Apelurile sunt acceptate luni, marți, vineri, sâmbătă și duminică - între orele 09:00 și 18:00.
Cristina – Manager Resurse Umane
Telefon:
+373 797 79 393
Persoana de contact:
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide