Asamblator /tâmplar mobilă

NOMIA №5380027, 9 iunie 2022
Oraș: Chișinău
Studii: Medii
Experiența de munca: Orice
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Angajăm asamblatori mobilă / tâmplărie, care au experiența de lucru cu MDF, DSP, Lemn. Principalele calități ale candidaților: experiența, seriozitate, îndemnarea manuala și determinare.
*Minim un an experiență în domeniul tâmplăriei/asamblării mobilei *Calificarea constituie un avantaj *Disponibilitate pentru deplasări rapide
Descrierea jobului
Responsabilități: *asamblare mobilier *închiderea elementelor fațadelor *montarea feroneriei*montarea organizării de bucătărie și altă mobilă.
Beneficii: *Salariul 10.000 Lei pe luna *Contract de muncă cu toate contribuțiile plătite către stat *Asigurare medicală.
Telefon:
+373 695 78 578
Persoana de contact:
Eugen Svet
Site:
office.nomia@gmail.com
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide