Confectionist textile/croitor

SRL Karina Texstyle №9808067, 11 ianuarie 2021
Oraș: Bălți
Studii: Medii
Experiența de munca: Pina la 2 ani
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Ai șansa de a avea o influență majoră asupra modului în care ne dezvoltăm businessul și în care produsele oferite ajung la clienții și consumatoii noștri. Vei avea parte de un mediu de lucru prietenos, cu colegi care te vor susține în depășirea provocărilor, astfel încît să obții rezultate pe care nici nu le credeai posibile. Nici o zi nu va semăna cu alta. Vei fi provocat, vei fi încurajat și te vei dezvolta în performanță.
RESPONSABILITĂȚILE-CHEIE
1. Execută lucrări operaționale din secția de croire: așternutul șpanului, aranjarea graficelor, taierea șabloanelor, complectarea pachetelor.
2. Intervine în cel mai scurt timp posibil în cazul depistării cererilor din secția de poducere.
3. Menține procesul de croire în conformitate cu prevederile specifice ale întreprinderii.
4. Răspunde de întreținerea subansamblelor și utilajelor în conformitate cu recomandările producătorului și/sau cu specificațiile din planul de întreținere.
5. Face propuneri pentru optimizarea remedierii viitoare a problemelor și / sau evitarea acestora.
6. Execută lucrările de pregătire a locului de muncă asigurîndu-se înainte de începerea lucrărilor că există tote piesele, materialele...
Telefon:
+373 694 98 996
Persoana de contact:
Taranu Corina
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide