Contabil-operator

SC Svetlanse SRL
Oraș: Chișinău
Studii: Colegiu
Experiența de munca: De la 1 an
Salariu: De la 10000 Până la 14000 MDL
Program de muncă: Full-time
Locul de muncă: În locația angajatorului
Descrierea Postului: Căutăm un contabil/operator dedicat și experimentat pentru a se alătura echipei noastre. Dacă ai abilități excelente în contabilitate și îți place să lucrezi cu aparatul de casă, banca, și să gestionezi înregistrările financiare folosind 1C, atunci aceasta este oportunitatea ideală pentru tine.

Responsabilități:
• Gestionarea operațiunilor de contabilitate, inclusiv înregistrarea și verificarea tranzacțiilor financiare.
• Utilizarea aparatelor de casă și gestionarea numerarului.
• Întocmirea și verificarea documentelor financiare.
• Utilizarea sistemului 1C pentru a menține evidența contabilă.
• Înregistrarea și reconcilierea tranzacțiilor cu banca.
• Asigurarea conformității cu reglementările contabile și fiscale.

Cerințe:
• Experiență relevantă în contabilitate și operare de aparat de casă.
• Cunoștințe solide de utilizare a sistemului 1C.
• Abilități de lucru cu documentele bancare și înregistrări financiare.
• Atenție la detalii și abilități organizatorice excelente.
• Capacitatea de a lucra eficient atât individual, cât și în echipă.

Beneficii:
• Salariu competitiv de la 10.000 LEi în sus, în funcție de abilități și experiență.
• Mediu de lucru profesionist și suportiv.
• Oportunități de dezvoltare profesională.
Telefon:
+373 767 19 029, +373 780 22 232, +373 799 62 985
Persoana de contact:
Svetlana Malcoci
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide