Controlor tehnic de calitate

INDUSTRIES YIELD MONCLER №7621225, 12 februarie 2019
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: De la 2 pina la 5 ani
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
SE OFERA: salariu negociabil la interviu, oportunitatea de a lucra si a se perfectiona intr-o companie de renume mondial, conditii de munca la cele mai inalte standarde europene, caracterizate de ultima tehnologie, respect, colaborare si comunicare.
Competenţe necesare:
 De preferat studii superioare in domeniul confectiilor textile
 Minim 5 ani de experienţă in CTC
 Capacitate de organizare, control şi decizie
 Constituie un avantaj vorbirea limbii italiene
Descrierea responsabilităţilor principale:
 Control de calitate / suport in productie si Control final de calitate in fabricile partenere ale companiei Moncler

Persoanele interesate pot trimite C.V. la info.hr@moncler.com
PENTRU INFORMAŢII SUPLIMENTARE, VĂ RUGĂM SĂ SUNAŢI LA 0720.011.370
Telefon:
+40 720 011 370
Persoana de contact:
Cristina Genes
Site:
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide