Designer grafic

Conluxart №1689396, 17 aprilie 2014
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: Orice
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Anunț de angajare: DESIGNER GRAFIC

Compania Conluxart angajează Designer Grafic pentru elaborarea și pregătirea materialelor pentru print, outdoor, web.

Vom angaja un designer care:
- cunoaște la nivel avansat Photoshop, InDesign, Illustrator, Corel Draw
- știe să opereze cu noțiunile CMYK, RGB și Pantone
- este creativ, dar și atent la detalii
- știe să aranjeze elementele pentru o compoziție reușită
- cunoaște diverse tehnologii de tipar și cerințele tipografiilor locale
- cunoaște limbile - româna, rusa, engleza
- are experiență în elaborarea și pregătirea materialelor pentru print, outdoor, web.

Atribuțiile în cadrul companiei:
- realizarea identității vizuale a proiectelor
- realizarea tuturor produselor informative și promoționale: broșuri, pliante, materiale corporative, afișe stradale, până în faza de machetă pregatită pentru producție; bannere web, etc.
Condiții de muncă:
- funcție full-time
- sediul în centrul or. Chișinău
- întregul pachet social
- salariu competitiv
- condiții bune de lucru, COMPUTER APPLE iMAC 27″.

Primim CV-urile la adresa hr@conluxart.md, cu subiectul „Angajare Design Grafic”. Doar persoanele selectate vor fi contactate.

Conluxart este o companie lider în comercializarea celor mai bune materiale pentru acoperiș în Moldova, având parteneriate cu cei mai buni producători din lume. www.conluxart.md
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide