Designer

Glorinal №456556, 2 aprilie 2012
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: Orice
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Compania GLORINAL – lider desăvârşit pe piaţa construcţiilor din Republica Moldova anunţa concurs pentru suplinirea postului vacant de:

DESIGNER

Studii superioare în domeniu: Designer sau Arhitectura;

Responsabilităţi:

- Asistarea clienţilor companiei la elaborarea propriilor proiecte ale apartamentelor procurate (compartimentul Arhitectură şi reţele interioare)

- Furnizarea de informaţii şi propuneri grupului administrativ cu privire la problemele legate de proiectare şi design.

Cerinţe:
- Cunoaşterea programelor operaţionale Arhicad, Autocad, 3dsmax;
- Cunoştinţe de operare a programelor Photoshop, Illustrator, CorelDRAW constituie un avantaj;
- Prezentarea portofoliului cu activitatea desfăşurată, lucrări;
- Abilităţi excelente de prezentare verbale şi în scris, de comunicare;
- Abilităţi puternice de calculator în MS Office (Word, Excel,) întreţinerea bazei de date.

Persoanele interesate trebuie să expedieze o scrisoare de intenţie şi CV-ul, cu indicarea postului vacant, la următoarea adresă:

e-mail: resurse.umane@apartamente.md

Doar persoanele selectate vor fi contactate

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide