Director de producere

Treci Company SRL №10798366, 20 octombrie 2021
Oraș: Chișinău
Studii: Superioare
Experiența de munca: Orice
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Cerințe :
- Perseverență
- Responsabilitate
- Gandire practică, orientată spre rezultate, intuiție
- Abilitate de conducere de nivel ridicat
- Obiectivitate în evaluare
- Cunoștințe de operare calculator
- Spirit de echipă și aptitudini organizatorice
- Sinceritate și devotament față de compania în care lucrează

Responsabilități :
- De a monitoriza gradul de realizare a obiectivelor stabilite la nivel de departamente și a managerilor din subordine
- De a elabora și a supune spre aprobare politicile companiei în ceea ce privește producerea
- De a planifica activitatea în secția de producere pentru a asigura realizarea integrală a indicatorilor cantitativi și calitativi stabiliți.
- De a organiza și a controla activitățile de menținere și dezvoltare a capacităților de producere și de a coordona folosirea corectă și eficientă a materiilor finite și produselor.
- De a duce evidența instrucțiunilor tehnologice pentru fiecare fază de producere, atât la implementare, cât și la modificarea lor, și asigură adaptarea corespunzătoare a tehnologiei la variațiile și specificul materiei prime utilizate.
- De a organizara și a gestiona personalul
- De a urmări încheierea contractelor cu furnizorii și a acționa pentru asigurarea la termen a documentațiilor, conform graficelor de livrare și achitare
- De a răspunde de organizarea generală a activităților de producere, urmărind asigurarea cu forță de muncă
- De a coordona realizarea și punerea în funcțiune la termen a noilor capacități de producere
- De a verifica pontajul lunar pentru personalul din subordine și-l transmite Departamentului Resurse Umane.

Vă rugăm trimiteți CV-ul la adresa de e-mail: contabilita.dinotte@gmail.com, iar în subiectul scrisorii indicați funcția pentru care aplicați.
Telefon:
+373 789 03 855
Persoana de contact:
Marinela
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide