Diriginte de șantier, Chișinău

DOPOMOGA GROUP - RECRUITING COMPANY №14644577, 27 septembrie 2024
Oraș: Chișinău
Studii: Universitate
Experiența de munca: Peste 5 ani
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Responsabilități:

Asigurarea planificării și aplicării corecte a lucrărilor de construcții și reparații ale infrastructurii, inclusiv beciuri, depozite, vestiare și alte spații adiacente, pe termen lung și scurt;
Verificarea volumelor de lucru conform normelor în vigoare;
Repartizarea echipelor de constructori la începutul fiecărei zile de lucru;
Analiza zilnică a necesarului de materiale de construcție, în colaborare cu șeful depozitului;
Coordonarea cu furnizorii pentru achiziționarea materialelor de construcții și alte necesități;
Monitorizarea realizării lucrărilor de construcție conform contractelor, proiectelor și reglementărilor tehnice în vigoare;
Supravegherea echipelor de constructori și responsabilitatea pentru activitățile acestora;
Verificarea calității lucrărilor executate și monitorizarea permanentă a șantierului;
Participarea la recepția lucrărilor și întocmirea actelor de recepție;
Prezentarea raporturilor către Director despre lucrările efectuate;
Executarea altor sarcini suplimentare în afara programului de lucru la solicitarea Directorului, în conformitate cu Codul Muncii.

Cerințe:

Studii superioare;
Experiență de minim 5 ani într-o funcție similară;
Abilități practice în planificare, analiză, coordonare, raportare, monitorizare și documentare a informațiilor legate de activitatea desfășurată;
Calități personale: amabilitate, disciplină, responsabilitate, aptitudini de comunicare și spirit de echipă;
Cunoștințe de operare PC (Word, Excel), imprimantă, copiator, scanner;
Cunoașterea cadrului legislativ relevant pentru activitatea întreprinderii;
Cunoașterea libilor româna și rusă la un nivel avansat.

Compania oferă:

Locația: Strășeni – Chișinău;
Grafic de muncă 5/2 de la 9.00 – 18.00;
Salariu se discută în cadrul interviuului, la solicitatrea candidatului;
Condiții de muncă adecvate, dotate corespunzător;

Dacă sunteți interesat de această poziție, vă invităm să trimiteți CV-ul dvs. la adresa de email: Dopomoga.Staffing@gmail.com, menționând titlul postului. Pentru mai multe informații, vă rugăm să ne contactați la numărul de telefon: +373 782 08 500. E-mail: Dopomoga.Staffing@gmail.com
Теlefon: +373 782 08 500
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide