Manager achiziții în domeniul medicinii

TRIUMF MOTIV
Oraș: Chișinău
Studii: Universitate
Experiența de munca: Orice
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Locul de muncă: În locația angajatorului
Dispuși să angajăm refugiați

Cerințe:

- Învățământul superior / învățământul medical superior incomplet (dentist, chirurg, traumatolog ortoped, Bioinginer etc.)...);
- Competență în limba rusă, română și / sau Engleză;
- Cunoașterea terminologiei tehnice;
- Utilizator PC;
- Abilitatea de a învăța și de a lucra în echipă;
- Responsabilitate, independență, bună organizare a muncii;
- Experiența în domeniul farmaceutic va fi un avantaj.

Responsabilități de muncă:

- Studierea și urmărirea cererii și a tendințelor pieței;
- Evaluarea și selectarea furnizorilor în funcție de prețuri, calitate și timp de livrare;
- Desfășurarea de consultări și negocieri cu furnizorii;
- Pregătirea și formarea documentației;

Oferim:

- Sarcini interesante și oportunități de creștere profesională;
- Programul de lucru este discutat la interviu: full-time, doar jumătate de zi sau de la distanță.
Persoana de contact:
Corina
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide