Manager Logistică și Distribuție la Fabrica de Mobilă ANDRA

ANDRA
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: De la 2 ani
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Căutăm un Manager Logistică și Distribuție cu experiență pentru a se alătura echipei noastre!
Responsabilități:

Coordonarea aprovizionării cu materiale necesare producției.
Gestionarea eficientă a stocurilor și depozitelor.
Organizarea transportului și a distribuției produselor finite.
Negocierea și menținerea relațiilor cu furnizorii.

Cerințe:

Experiență minimă de 2 ani într-un post similar
Abilități excelente de organizare și coordonare
Cunoașterea limbilor română și rusă

Oferim:

Salariu competitiv alcătuit din partea fixă + %, achitat fără întârziere;
Mediu de lucru dinamic și oportunități de creștere profesională.

Program de lucru – Full Time /luni – vineri, orele 9:00 – 18:00
Adresa - str. Bucuriei 1, Chișinău E-mail: info@andra.md
Telefon: 0791 70 707
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide