Montator

FullMobil №10387623, 7 august 2021
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: Pina la 2 ani
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Compania "FullMobil" , producător de bucătarii la comandă, angajează montatori cu experiență.(Chișinău-Ungheni)

Cerințe:
- seriozitate
- angajament pe termen lung
- bun organizator
- responsabil
- perseverență
- simțul detaliului
- flexibilitate și deschidere la sugestii
- vă place să lucrați în echipă și să faceți diferența împreună

Responsabilități:
- oferirea celor mai bune soluții tehnice privind montajul mobilierului și accesoriilor.
- respectarea cu strictețe a normelor privind activitatea de manipulare și montaj a articolelor.

Oferim condiții de muncă foarte bune, atitudine și o salarizare corectă. Informații detaliate pot fi obținute la numărul de telefon: 078520476 sau puteți expedia CV-ul - seritanumariusss@gmail.com
Persoana de contact:
Marius
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide