Operator online (la distanta)

Oraș: Ungheni
Studii: Orice
Experiența de munca: Orice
Salariu: De la 7000 Până la 15000 MDL
Program de muncă: Full-time
Locul de muncă: De la distanță
Angajăm: Operator Online cu Lucru de Acasă

Despre Noi: Suntem o companie inovatoare în vânzarea de corpuri de iluminat de design, în plină expansiune pe piața din România. Căutăm un operator online dedicat și axat pe performanță.

Cerințe:

Abilități de Bază în Folosirea Calculatorului: Competențe de nivel utilizator pentru operarea eficientă a calculatorului.
Cunoașterea unei Sisteme CRM: Familiarizarea cu sisteme de tip CRM constituie un avantaj.
Învățare Rapidă: Adaptabilitate rapidă la cerințele dinamice ale pieței și ale clienților.
Fluență în Limba Română: Comunicare eficientă în română, atât în scris cât și verbal.
Cunoștințe de Limba Rusă: Abilitatea de a comunica în rusă la nivel conversațional.

Responsabilități:

Suport pentru Clienți: Oferirea de asistență prin telefon și mesagerie instant.
Selecția Produselor: Recomandarea soluțiilor de iluminat conform necesităților clienților.
Preluarea Apelurilor: Răspuns prompt la întrebările clienților.
Training Asigurat: Oferim formare completă, experiența anterioară nu este necesară.

Beneficii:

Program Flexibil: Posibilitatea de a lucra de acasă, cu un orar adaptabil.
Salariu Motivant: Comision din vânzări, cu încurajarea autodisciplinei și a aspirației de succes.
Produs de Înaltă Calitate: Fără necesitatea de vânzări agresive, datorită calității produselor noastre.
Posibilități de Avansare: Venituri substanțiale posibile prin performanță individuală.
Munca de Acasă: Organizare și autogestiune necesare.
Procedura de Selecție:

Candidați Interesați: Vă așteptăm să trimiteți CV-ul la info@anzaz.ro.

Cu respect,
Echipa Anzaz.ro
Telefon:
+380636502797
Persoana de contact:
Vitali
Site:
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide