Proiectant mobila

Mobilis №14210000, 19 iunie 2024
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: Orice
Salariu: De la 15 000 Până la 20 000 MDL
Program de muncă: Full-time
Locul de muncă: În locația angajatorului
Descrierea postului:
Suntem o companie dinamică și inovatoare în domeniul mobilierului, căutăm un proiectant de mobilă talentat și creativ pentru a se alătura echipei noastre. Dacă ești pasionat de designul de mobilier și ai experiență în proiectare, te invităm să aplici!

Responsabilități:

- Crearea de designuri inovatoare și funcționale pentru piese de mobilier.
- Elaborarea de schițe, planuri și modele 3D utilizând software de proiectare specific.
- Colaborarea strânsă cu echipa de producție pentru a asigura realizarea corectă a designurilor.
- Participarea la întâlniri cu clienții pentru a înțelege cerințele și preferințele acestora.
- Adaptarea designurilor în funcție de feedbackul primit de la clienți și echipa de producție.

Cerințe:

- Experiență de minimum 2 ani în proiectarea de mobilier.
- Cunoștințe avansate de utilizare a software-urilor de proiectare (Bazis, AutoCAD, etc.).
- Creativitate și atenție la detalii.
- Abilități bune de comunicare și lucru în echipă.
- Capacitatea de a respecta termenele și de a gestiona mai multe proiecte simultan.

Oferim:

- Pachet salarial atractiv și bonusuri de performanță.
- Mediu de lucru prietenos și dinamic.
- Oportunități de dezvoltare profesională și cursuri de perfecționare.
- Participarea la proiecte interesante și diverse.

Oferim:
- Angajare oficiala;
- Oficiu modern si echipamente performante;

Salariul va fi stabilit funcție de competențele și aptitudinile candidatului.
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide