Project manager la agenție de publicitate, oferim pregătire profesională

itmedia №14434650, 30 septembrie 2024
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: Orice
Salariu: De la 10 000 Până la 14 000 MDL
Program de muncă: Full-time
Locul de muncă: În locația angajatorului
Agenția noastră de publicitate caută un angajat talentat și energic pe care îl vom pregăti ca manager de proiect! Fără experiență? Nici o problemă! Te vom învăța tot ce trebuie să știți. Dacă ești ambițios, organizat și îți place să lucrezi într-un mediu dinamic, atunci te așteptăm!

Cerințe obligatorii pentru candidat:

- Comunicare scrisă și orală corectă în limbile română și rusă.
- ATENȚIE LA DETALII
- GÂNDIRE ANALITICĂ
- Atitudine pozitivă față de viață
- Dorință de a lucra
- Creativitatea și capacitățile artistice sunt binevenite.

Responsabilități:
- Gestionarea echipelor de dezvoltare și marketing.
- Analiza și întocmirea rapoartelor pentru diverse procese. Monitorizarea parametrilor KPI ai proceselor și ai angajaților.
- Participarea la evaluarea eficienței angajaților.
- Comunicare cu clienții și echipa.
- Identificarea și gestionarea erorilor, problemelor și situațiilor neprevăzute.
- Organizarea întâlnirilor.
- Suport de proiect.
- Gestionarea calendarului – fără evenimente ratate!
- Lucrul cu Bitrix.
- Suport pentru director în sarcinile zilnice.

Ofertă:
Salariu fix de la 10.000 lei în funcție de experiență și rezultatele interviului.
Orar: 9.00-18.00, de luni până vineri.
De la 13:00 la 14:00 - prânz.
Birou confortabil în centrul Chișinăului. Imobilul conține cantină, parcare și bazin.

Contactează-ne acum!
Telefon:
+373 693 05 809
Persoana de contact:
Denis
Site:
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide