Șef de producere

Pandora Prod №11004106, 3 decembrie 2021
Oraș: Chișinău
Studii: Superioare
Experiența de munca: De la 2 pina la 5 ani
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Pandora Prod este specializată atât în îmbrăcămintea exterioară pentru femei, cât și pentru bărbați, croi și rochii pentru damă. Pandora Prod livrează articole de îmbrăcăminte pentru toată Europa. Având legături cu furnizori din întreaga lume, Pandora Prim propune articole de îmbrăcăminte de cea mai înaltă calitate.

Acum Pandora Prod își mărește echipa și este în căutare de Șef de producere

Ne mărim echipa!
Vere să faci parte din echipa noastră trimite-ne CV -ul tău pe
angajare.pandoraprod@gmail.com
Ce oferim:

 Stabilitate;
 Mediu de lucru competitiv;
 Pachet salarial atractiv;
 Specializări în domeniu;
 Cazare;
 pachet salarial atractiv;
 lucru intr-o echipa dinamica.
Cerințe minime:
 Studii de specialitate în domeniu (Tehnologia și designul confecțiilor textile, Inginerie și management în textile, Design vestimentar industrial);
 Minim 2 ani experiența pe post;
 Aptitudini de organizare și comunicare.
Responsabilități:
 sa verifice îndeplinirea sarcinilor de către oamenii din subordine;
 sa răspundă de incarnarea la capacitate a produsului;
 sa urmărească și sa se asigure de executarea nivelului de calitate cerut;
 sa răspundă de gestionarea și gospodărirea produsului;
 sa coordoneze, îndrume, controleze și să răspundă de întreaga activitate din cadrul unității;
 sa ia masuri și sa răspundă de creșterea productivității muncii;
Persoana de contact:
Marcela Gherman
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide