Sef de productie

S.R.L. MOLLTEX GROUP №8509385, 1 octombrie 2019
Oraș: Bălți
Studii: Superioare
Experiența de munca: De la 2 pina la 5 ani
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Responsabilitati:

Supravegheaza desfasurarea activitatii de productie si respectarea instructiunilor tehnologice, a parametrilor de calitate si a normelor de igiena.
Urmareste realizarea planului zilnic, a normelor de munca si a normelor de cosum specifice produsului finit
Efectueaza rapoartele de fabricatie zilnica si centralizatoarele de consum lunar
Cunoaste si aplica normele de igiena HACCP din industria alimentara
Intocmeste si verifica retetarul si metodologiile de fabricatie pentru a mentine standardele de calitate a produselor
Face calculul de pret al produselor
Coordoneaza planificarea activitatii pe schimburi
Asigura dotarea personalului cu echipament de lucru si de protectie pe locurile de munca
Supravegheaza si verifica starea sectiei si coordonarea lucrarilor de curatare si igienizare a sectiei, utilajelor, ustensilelor
Propune investitii pe fluxuri tehnologice
Ce oferim?

Buna dispozitie (este obligatorie)
Sef bun si intelegator
Atmosfera de lucru placuta
Seriozitate (salariul si bonusurile le veti primi fara intarzieri... de fiecare data!)
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide