Șef Secție Producere

Diolsem SRL №14644480, 27 septembrie 2024
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: Orice
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Compania Diolsem este în căutarea unui coleg - Șef Secție Producere, dedicat și experimentat pentru a se alătura echipei noastre. Candidatul ideal va avea experiență în gestionarea și coordonarea echipelor de producție, precum și în implementarea și îmbunătățirea proceselor de producție.
Responsabilități:

Coordonarea activităților de producție zilnică
Monitorizarea și optimizarea proceselor de producție pentru a asigura eficiența maximă
Gestionarea echipei de producție, inclusiv recrutarea, formarea și evaluarea performanțelor angajaților
Asigurarea respectării standardelor de calitate și siguranță
Colaborarea cu alte departamente pentru a asigura livrarea la timp a produselor
Raportarea periodică a activităților și rezultatelor de producție către management

Cerințe:

Experiență într-un rol similar
Abilități de leadership și comunicare
Cunoștințe despre procesele și echipamentele de producție
Cunoașterea limbilor română și rusă;
Capacitatea de a lucra cu un flux mare de informație și cu sarcini multiple;
Cunoștințe de operare PC (Word, Excel) și 1C.

Ce beneficii îți oferim?

Pachet salarial motivant;
Transport de serviciu;
Reduceri la produsele Diolsem și Brad acasă;
Mediu de lucru plăcut cu o echipă în continuă creștere;
Instruiri din contul companiei.

Expediați CV-ul la adresa electronică: cadre.diolsem@gmail.com
Telefon de contact: (+373)078833116
Adresa: com. Grătiești, traseu M 5, Km 260
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide