Specialist/specialistă licitatii - achizitii publice

ENERGY JUST VS SRL
Oraș: Hîncești
Studii: Universitate
Experiența de munca: De la 1 an
Salariu: De la 10000 Până la 12000 MDL
Program de muncă: Full-time
Locul de muncă: În locația angajatorului
Compania ENERGY JUST VS SRL , specializată in domeniu energetic si construcția centralelor fotovoltaice angajează Operator licitatii -achizitii publice, devizier.

Responsabilitățile specifice :
- Gestioneaza procesele de achizitii publice conform legislatiei in vigoare si a regulilor Sistemul Electronic de ︈Achizitii Publice (SEAP)
- elaborarea documentațiilor de achiziție publică si COP (devize de cheltuieli , caiet de sarcini, formulare, DUAE, model de contract);
- evaluarea ofertelor depuse în cadrul procedurilor de achiziție derulate, întocmirea documentelor aferente procesului de evaluare și a dosarului procedurii;
- întocmirea contractelor cu Beneficiarii de la care urmează să se achiziționeze;
monitorizarea pietii pentru identificarea oportunitatilor si a celor mai bune oferte.

Cerințe:
- Experienta profesionala relevanta (intocmire de documentatii de achizitie si derulare proceduri de achizitie servicii, lucrari din domeniul Constructiilor ,Electotehnică. )
- experiență specifică în elaborarea si evaluarea documentațiilor aferente acordurilor cadru;
- studii superioare sau colegiul tehnic;
- cunoștințe operare PC (MS Office, Winsmeta, WinDoc, etc.);
Telefon:
+373 689 99 497
Persoana de contact:
energyjvs@gmail.com
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide