Tâmplar | Плотник

NANU MARKET SRL №14648092, 27 septembrie 2024
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: Orice
Salariu: 12 000 MDL
Program de muncă: Full-time
Responsabilități:

Asamblarea mobilei;
Respectarea termenului limita;
Alte sarcini de logistica, depozitare, incarcare/descarcare.

Cerințe:

Experiență anterioară în asamblarea mobilă corp.
Cunoașterea metodelor de asamblare, a materialelor și a uneltelor utilizate în producție.
Precizie și atenție la detalii.
Organizare și responsabilitate.
Abilitatea de a lucra în echipă.

Beneficii:

Salariu motivant şi % Bonusuri (12000 l.);
Reduceri la toate brandurile companiei şi promoţii interne pentru angajaţi;
Instruire asigurată la locul de muncă.

Locul de muncă: str. Constructorilor 1, sector Rîscani (Cercul Visterniceni, mun. Chișinău.

Candidații interesați sunt invitați să expedieze CV-ul la adresa de email: angajare@nanu.md.
Telefon: 062 193 193 / 069 895 475.

Compania își rezervă dreptul de a contacta pentru interviu doar persoanele selectate. E-mail: angajare@nanu.md
+373 62193193 / 069 895 475
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide