Tehnolog - masurator (producția de mobilă)

Crinela №14644092, 27 septembrie 2024
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: De la 2 ani
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Cerințe:

Experiență de muncă într-o poziție similară de minimum 2 ani
Cunoștințe tehnice în proiectarea mobilei
Cunoștințe despre materiale și feronerie
Se va da prioritate candidaților responsabili, inițiativi și atenți, capabili să lucreze în echipă

Responsabilități:

Măsurători
Verificarea proiectelor de design pentru corectitudinea elaborării și tehnologia de fabricație
Elaborarea documentației tehnice
Elaborarea specificațiilor pentru feronerie și detalii
Monitorizarea executării comenzilor
Respectarea corectitudinii desfășurării procesului tehnologic

Condiții de muncă și plată:

Oferim un salariu competitiv și un pachet social complet.

Candidații selectați vor fi invitați la interviu.
CV-uri cu fotografie atașată și specificarea postului pentru care aplicați se primesc la adresa de email: crinela133@yahoo.com. E-mail: crinela133@yahoo.com
Telefon: 069002272, 069135920
Web: www.crinela.md
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide