Tehnolog Șef de Producție (Mobilă moale)

easy hire №14643979, 27 septembrie 2024
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: Orice
Salariu: 20 000 MDL
Program de muncă: Full-time
Suntem o companie specializată în producerea de mobilier moale (canapele), cu o echipă dinamică și în continuă expansiune. Suntem dedicați creșterii calității produselor noastre și inovării în domeniu. Echipa noastră se extinde, iar noi căutăm un Tehnolog /Șef de Producție pentru a se alătura departamentului nostru de producție.
Responsabilități

Organizarea și supravegherea procesului de producție pentru mobilierul moale.
Coordonarea unei echipe de 14 persoane, inclusiv muncitori auxiliari, tapițeri, croitori și asamblori.
Crearea de modele noi și asigurarea calității produselor.
Colaborarea intensă cu diferite departamente pentru a optimiza procesul de producție.
Luarea deciziilor independente, cu aprobarea superiorului.

Cerințe

Experiență în managementul producției.
Abilități digitale și cunoștințe de software specific producției.
Capacitate de organizare și prioritizare a sarcinilor.
Abilități de leadership și inițiativă.
Dinamism și proactivitate.

Beneficii

Salariu net: 20.000 lei (poate fi mai mare în funcție de expertiză).
Reduceri la produsele companiei și la serviciile partenerilor.
Oportunități reale de creștere în carieră până la nivelul de Director de Producție.
Proiecte interesante și posibilități de călătorii.
Program de lucru
Luni-Vineri: 08:00 – 18:00
Sâmbătă și Duminică: liber.

Locație
Stăuceni, strada Industrială 7b.
E-mail: cv@easyhr.md
068400744
Telefon:
+373 684 00 744
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide