Технолог

Invaline №11441861, 25 martie 2022
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: De la 3 ani
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Locul de muncă: În locația angajatorului
Dispuși să angajăm refugiați
Angajăm Tehnolog la producerea mobilei !!!

Responsabilitati

- măsurări;
- verificarea proiectelor de design pentru corectitudinea fabricării acestora;
- elaborarea documentatiei de proiectare;
- întocmirea de specificații privind accesoriile, detaliile și diagramele pentru producție;
- urmărirea executării comenzilor;
- respectarea executării corecte a procesului tehnologic;
- controlul calității producției de produse;

Cerinţe:
- Experienta de lucru de 2 ani intr-o pozitie similara;
- Cunoașterea tehnologiilor moderne pentru producerea de mobilier, materiale și accesorii; soft BAZIS
- Responsabilitate, inițiativă, minte analitică;

Compania oferă:
- pachet social complet;
- oportunitatea creșterii profesionale și a carierei;
- salariu demn;
- programe de formare profesională;

Мы нанимаем технолога для производства мебели !!!

Обязанности

- измерения;
- проверка дизайнерских проектов на правильность их изготовления;
- разработка проектной документации;
- составление спецификаций аксессуаров, деталей и диаграмм для производства;
- отслеживание выполнения заказов;
- соблюдение правильного выполнения технологического процесса;
- контроль качества продукции;

Требования:
- 2-летний опыт работы в аналогичном положении;
- Знание современных технологий производства мебели, материалов и аксессуаров; мягкая основа
- Ответственность, инициатива, аналитический ум;

Компания предлагает:
- полный социальный пакет;
- возможность профессионального и карьерного роста;
- достойная зарплата;
- программы профессионального обучения;
Telefon:
+373 786 81 700
Persoana de contact:
Alexandr
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide