Timplar

MASTERSTAR №7905376, 26 aprilie 2019
Oraș: Chișinău
Studii: Medii-speciale
Experiența de munca: De la 2 pina la 5 ani
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Compania Masterstar activeaza in domeniul prelucrarii lemnului si producerii mobilierului din lemn pentru gradina. Foisoare, terase, casute din lemn pentru copii, mese si scaune pentru pensiuni turistice.

La moment, avem nevoie urgentă de TAMPLAR, care îi place să lucreze cu lemnul și să creeze lucrări frumoase impreună cu echipa lui.

Confecționăm proiecte individuale sau complexe cu utilizarea lemnului.

Cerinte:
- Utilizarea creativității în proiecte personalizate
- Experienta minim 2 ani de lucru cu lemnul în exterior,
- Cunoasterea tehnologiilor si metodelor de decor cu mobilier din lemn,
- Disciplina, initiativa, recomandari si creativitate in decor de landshaft.

Responsabilitati:
- Atentie la lucru cu instrumentele noi.
- Responsabilitate de execuție a lucrărilor în termen.
- Persoana de actiune, cu scopul de a obtine rezultat in timpul planificat.

Oferim
- Program de lucru stabil
- Condiții de lucru optime
- Bani achitati din proiect
- Activitate extinsa in toata tara
- Posibilitatea dezvoltarii pe plan profesional

Pentru interviu, expediază CV-ul la adresa masterstar2011@gmail.com sau sună la 069 445 224.
Telefon:
+373 694 45 224
Persoana de contact:
Tatiana
Site:
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide