Administrator rețea în Secția administrare arhitectură TIC

Comertbank S.A
Город: Кишинев
Образование: Университет, институт
Опыт работы: От 1 года
Зарплата: Не указана
График: Полный день
Responsabilități:

Remediază defectele hardware și software în măsura în care acestea pot fi soluționate în cadrul companiei;
Instalează, verifică și întreține echipamente active de rețea;
Asigură securitatea rețelei și verificarea acesteia, software și hardware;
Instruiește utilizatorii în legătură cu utilizarea echipamentelor hardware și software;

Cerințe:

Studii superioare finalizate în domeniul IT reprezintă avantaj;
Capacitatea de a diagnostica și de a rezolva probleme tehnice comune, utilizând gândirea analitică și abilități de troubleshooting;
Cunostințe despre echipamentele si solutiile CISCO
Abilități de comunicare și relaționare;
Persoana organizată și responsabilă;
Capacitatea de a învața și de a se adapta rapid la noile tehnologii și proceduri;
Abilitatea de a lucra în echipa și de a colabora cu ceilalți colegi;

Persoanele interesate sunt invitate să trimită CV prin e-mail: secretary@comertbank.md sau la numărul de fax 022 839-840.
Informaţii suplimentare la numarul de telefon 022 839-783, 022 839-749. E-mail: secretary@comertbank.md
Fax: 022 839-840
Telefon: 022 839-783, 022 839-749
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть