Creative game designer

IDS Consulting №442840, 16 марта 2012
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Любой
Зарплата: Не указана
График:
CREATIVE GAME DESIGNER

Responsabilitati:

* Crearea conceptului si documentului de design al jocului.
* Crearea si lucrul cu prototipuri.
* Control, testare a design-lui in decursul elaborarii jocului.
* Cooperare cu echipa pentru a obtine un rezultat final excelent.

Cerinte fata de candidat:

* Cunoasterea excelenta a programelor Adobe Photoshop, 2D, 3DMax.
* Experienta la un post similar cel putin 3 ani.
* Creativitate, fantezie si o cultura generala bogata.
* Pasiune pentru jocuri si creearea lor.
* Cunoasterea procesului de creeare a unui joc.
** Limba romana, rusa, engleza – nivel avansat.

Ce oferim noi:
*Salariu competitiv si beneficii in dependenta de performanta individuala.
*Oportunitatea de a lucra in una din cele mai interesante ramuri ale IT.
*O echipa talentatata intr-un oficiu modern.
*Oportunitati valoroase pentru cresterea profesionala.
Daca sunteti pasionat, talentat si dornic de noi oportunitati, asteptam CV-ul Dvs. pe adresa cv@hr.md , info@hr.md, sau sau sa sunati la tel. +373 22 22 41 73, mob +373 79 203 547
IMPORTANT: Va rugam sa indicati pozitia vacanta pentru care optati.
Телефон:
+373 792 03 547
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть