Cusator/cusatoreasa/швея

Atelier MOV №2965767, 27 июня 2016
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: До 2 лет
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Obligații/Responsabilități:

• Coaserea și asamblearea pieselor vestimentare dupa tiparele existente
• Executarea finisajului pieselor vestimentare
• Alte obligații ce țin de elaborarea și executarea pieselor vestimentare

Cerinte:

• Experienta într-o funcție similară de minim 1 an;
• Cunostințe și studii în domeniul industriei ușoare este un avantaj;
• Precizie, acuratețe și atenție la detalii;
• Atitudine responsabilă și pozitivă;
• Punctualitate și spirit de lucru în echipă;
• Dorință de învățare continuă, flexibilitate

Condiții:

• Atelier în centrul capitalei
• condiții excelente de muncă (bucătărie, atelier amenajat, dotat cu tehnică modernă, luminos)
• orar normal de lucru
• pachet social garantat
• salariu stabil și foarte bun
• + bonus/adaos la salariu bazat pe competențe și volum de lucru realizat
• lucru foarte interesant
• posibilitate de creștere și dezvoltare

Телефон:
+373 621 03 467
Контактное лицо:
Candidații interesați, care corespund cerințelor sunt rugați să expedieze CV-ul la adresa electronică: ateliermov@gmail.com
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть