Designer de interior

Compania GLORINAL – lider desăvârşit pe piaţa construcţiilor din Republica Moldova anunţa concurs pentru suplinirea postului vacant de: №439678, 14 марта 2012
Город: Кишинев
Образование: Высшее
Опыт работы: От 2-х до 5-и лет
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Studii superioare în domeniu: Designer sau Arhitectura;

Responsabilităţi:
- Proiectarea/elaborarea de spaţii conform normelor de proiectare;
- Generarea de soluţii creative şi tehnice care pot fi aplicate pentru a realiza un interior (pentru client)
- Previziunea şi urmărirea tendinţelor de design;
- Furnizarea de informaţii şi propuneri grupului administrativ cu privire la problemele legate de proiectare şi design.
Cerinţe:
- Cunoaşterea programelor operaţionale Arhicad, Autocad, 3dsmax;
- Cunoştinţe de operare a programelor Photoshop, Illustrator, CorelDRAW constituie un avantaj;
- Prezentarea portofoliului cu activitatea desfăşurată, lucrări;
- Abilităţi excelente de prezentare verbale şi în scris, de comunicare;
- Abilităţi puternice de calculator în MS Office (Word, Excel,) întreţinerea bazei de date.

Persoanele interesate trebuie să expedieze o scrisoare de intenţie şi CV-ul, cu indicarea postului vacant, la următoarea adresă:
e-mail: resurse.umane@apartamente.md
Doar persoanele selectate vor fi contactate.
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть