Designer grafic

Urban Promo S.R.L. №9513965, 24 сентября 2020
Город: Кишинев
Образование: Medii nefinisate
Опыт работы: До 2 лет
Зарплата: Не указана
График: Удаленная работа / Freelance
Cerințe față de candidat:

- experiență de cel puțin 2 an în design;
- cunoștințe avansate de operare a programelor: Adobe Illustrator, Adobe InDesign, Photoshop, etc.
- prezentarea portofoliului de lucrări individuale;
- gândire creativă, originalitate, flexibilitate.

Responsabilități:
- executarea materialelor grafice (banere, cărți de vizită, logo-uri, etichete, etc.) în dependență de proiect;
- implicarea în campanii de elaborare a identității vizuale a unei companii, elaborarea de brandbook și materiale pentru social media, etc.

Ce oferim:
- program flexibil;
- vei fi partea a unei echipe tinere și creativă;
- posibilitate de dezvoltare;
- valorificăm orice implicare și idei creative.
Телефон:
+373 604 80 608
Контактное лицо:
Dumitru
Сайт:
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть