Designer (Photoshop, Illustrator, Indesign) la distanță

MeinJob №9263471, 18 июня 2020
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: От 2-х до 5-и лет
Зарплата: Не указана
График: Удаленная работа / Freelance
Dacă crezi că ești potrivit/ă pentru acest job, aplică cu încredere. Acest job este la distanță, sediul nostru este în Cluj-Napoca.

Ce așteptări avem?

să îți placă frumosul, în special design-ul frumos
să nu folosim scuze, să fim sinceri și task-urile stabilite să fie îndeplinite
să fii autodidact și preocupat să rezolvi singur problemele datorate lipsei de abilități sau competențe
să fii "self-driven" în a identifica noi posibilități de promovare și publicitate, cât mai eficiente
Descrierea jobului

Ne căutăm un coleg nou, în echipa MeinJob.ro, dar și pentru alte proiecte din spațiul germanofon (Germania, Austria, Elveția) sub îndrumarea echipei și a unui Project Manager.

Partea cool este că:

vei avea ocazia să lucrezi cot la cot și să fi mentorat de o persoană cu 10+ ani experiență în design și advertising
sigur ajungi să ieși din zona de confort și să faci lucruri pe care nu le-ai mai făcut până acum
vei construi și dezvolta brand-uri existente și noi
în 2 ani de muncă poți să afișezi un portofoliu de invidiat
Ce oferim?

program foarte flexibil de la distanță (stabilit de comun acord)
salariu avantajos, negociat în funcție de abilități, portofoliu de lucrări și experiență.
Ce responsabilități trebuie să îndeplinești?

- Designer Grafic

utilizând programele de editare Photoshop, Illustrator și InDesign să creezi design pentru campanii de promovare existente, dar și pentru dezvoltarea altor campanii noi. În principal pentru social media, dar nu se exclud și alte proiecte cu aceleași programe.
Телефон:
+40 746 232 722
Контактное лицо:
Mark Adrian
Сайт:
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть