Designer Web

Public Media Grup S.R.L. №530340, 3 июля 2012
Город: Кишинев
Образование: Высшее
Опыт работы: Любой
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Responsabilitati:
Creare si implementare concepte grafice pentru continut online sau offline, elemente promotionale, elemente grafice penru publicitatea on-line, prelucrare imagini, etc...

Cerinte:
-Portofoliul care ilustreaza experienta in domeniu;
-Cunostinte avansate de utilizare a pachetului Adobe;
-Cunostinte solide de (X)HTML / CSS (Java, PHP, .NET, Python);
-Crearea anunţurilor grafice (statite, animate);
flash-uri;
-Respectarea deadline-urilor;
-Originalitate, creativitate.

CERINTE DE ANGAJARE
- Candidatii vor fi selectati in baza CV-ului si portofoliului;
- In urma datelor analizate vor fi selectati candidatii, care ulterior vor fi invitati la interviu;
- Deadline-ul pentru transmiterea CV-urilor 15.07.2012
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть