Designer

HomeClass №3979929, 7 июня 2016
Город: Кишинев
Образование: Высшее
Опыт работы: От 2-х до 5-и лет
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
HomeClass, firma romana-belgiana de mobilier si solutii de design interior, se extinde si in Republica Moldove si are nevoie de designer.
Daca:
-esti creativ
-ai simtul culoarii dezvoltat;
-cunosti 3DS Max, Vray si Autocad
-lucrezi bine in echipa
-ai experienta in proiectare mobilier, design interior.
Atunci te asteptam in echipa noastra.
Descrierea jobului
Cautam un coleg / o colega care sa:
-obtina informatiile necesare derularii proiectului;
-efectueze releveele spatiilor;
-realizeze propunerile de mobilare si utilare;
-realizeze randari si proiectele tehnice pentru mobilierul pe comanda si proiecte de design interior;
-preia legatura cu clienti noi impreuna cu agentul de vanzari.
Ne poti trimite toate informatiile de care crezi ca avem nevoie ca sa te angajam pe tine(sa nu lipseasca un CV si un portofoliu), la adresa de e-mail bunducheinga@gmail.com.
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть