Designer

ViTRA №452198, 28 марта 2012
Город: Кишинев
Образование: Высшее
Опыт работы: Любой
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Descrierea functiei

Scopul acestei functii: Responsabil de partea grafica(vizuala) si imaginea companiei
Produs final de valoare: Banere, cataloage, diferite prezentari, carti de vizita, informatie actualizata pe website.
Functii si responsabilitati:
• Elaborarea de buclete, cataloage, banere, etc.
• Elaborarea de prezentari, manuale de asamblare, instructiuni, etc.
• Administrarea si actualizarea informatiei pe site.
• Fotografierea obiectelor realizate.
• Section Book – Pentru clientii permanenti
• Monitorizarea publicitatii online a companiei
Indicatori/Statistica: Tiparirea cartilor de vizita – 1 data in luna, a catalogului – 2 ori pe an, actualizarea website permanent, prezentari pentru produse doua pe saptamana. Section book – una pe saptamina
Abilitati si cunostinte:
• Cunoasterea limbii Engleze - nivel mediu (vorbit si scris)
• Este binevenita cunoasterea InDesign – la nivel de utilizator
Cerinte obligatorii:
• Barbat, 24-32 ani
• Studii superioare finisate
• posibilitatea de a lucra peste program si de a face deplasari de serviciu pe teritoriul Republicii Moldova in decursul zilei
• experienta in tiparirea bucletelor si cataloagelor
• cunoasterea obligatorie a programelor Microsoft Office (Word, Excel, PowerPoint), Adobe Photoshop, CorelDraw – la nivel professional (Experienta)
• cunoasterea limbii romane si ruse – avansat
• Permis cat.B cu experienta
• Experienta in tiparirea bucletelor, banerelor si cataloagelor
Conditii de lucru: Lucrul in oficiu; orarul de munca : Luni – Vineri - 8:00 - 17:00; Sambata – 8:00 - 14:00.
Телефон:
+373 685 00 500
Контактное лицо:
Sergiu Cretu
Сайт:
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть