Director Operațional | Invest Credit

Mantis
Город: Кишинев
Образование: Университет, институт
Опыт работы: От 2 лет
Зарплата: Не указана
График: Полный день
Invest Credit sprijină antreprenorii din Moldova cu soluții financiare inovatoare și flexibile, fiind o organizație de creditare nebancară (OCN) dedicată susținerii afacerilor mici și mijlocii. Dedicându-se creșterii sustenabile și excelând în servicii financiare, oferă condiții adaptate nevoilor individuale ale clienților, urmărind misiunea companiei de a construi relații de încredere cu clienții respectând valori de Profesionalism, Autenticitate, Excelență, Impact pozitiv și Responsabilitate.
Descrierea Postului:
Directorul Operațional al Invest Credit, va coordona implementarea planului strategic, axându-se pe optimizarea operațională integrală a companiei (Entrepreneurial Operating System). Rolul său fiind esențial pentru creșterea operațională a organizației, facilitând alinierea între departamente și îmbunătățirea continuă a rezultatelor.
Responsabilități Cheie:

Implementarea și facilitarea principiilor EOS (Entrepreneurial Operating System)
Conducerea realizării planului strategic și alinierea operațiunilor cu obiectivele organizației
Optimizarea proceselor interne și îmbunătățirea colaborării între departamente
Conducerea sesiunilor de formare pe principii și instrumente EOS pentru angajații de toate nivelurile
Dezvoltarea și monitorizarea indicatorilor de performanță (KPIs)
Gestionarea resurselor umane, financiare și tehnice pentru creșterea eficienței operaționale
Promovarea inițiativelor de schimbare și inovație continuă

Cerințe:

Diplomă de licență în Administrare de Afaceri, Management, Finanțe sau domenii similare
Experiență în planificare strategică și implementare în sectorul financiar (preferabil)
Abilități excelente de comunicare și leadership
Cunoștințe solide de reglementare în afaceri
Bună stăpânire a limbilor română, rusă și engleză
Permis de conducere și experiență în conducere

Beneficii:

Echipă modernă cu principii și valori
Oportunități de dezvoltare și colaborare strânsă cu parteneri internaționali cheie
Mediu de lucru dinamic care încurajează inovația și creativitatea
Deplasări periodice peste hotare

Aplică acum și contribuie la misiunea companiei de a sprijini antreprenorii moldoveni, modelând viitorul împrumuturilor non-bancare prin excelență operațională și aliniere strategică!
Expediază CV-ul partenerului de recrutare hr@mantis.md și vă vom contacta ASAP! E-mail: hr@mantis.md
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть