Dispecer logistica

№1267858, 11 октября 2013
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Любой
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Angajăm DISPECER LOGISTICĂ la baza de producere care se afla în or. SÎNGERA .

CERINŢE FAŢĂ DE CANDIDAT:
- Experienţă în logistică;
- Domnisoare
- Abilităţi de lucru cu MS Office, Internet, etc.;
- Iniţiativă şi orientare către rezolvarea eventualelor probleme;
- Fire analitică;
- Abilităţi dezvoltate de comunicare şi relaţionare;
- Bun negociator;
- Dinamic, flexibil, atent la detalii, memorie foarte bună, disponibilitate pentru un program flexibil.

RESPONSABILITĂŢI:
- Minim un an experienta in domeniu, departament de logistica;
- Întocmirea comenzilor de încarcare a maşinii;
- Coordonarea activităţii logistice;
- Verificare stocurilor cantităţii de marfă, procesare retururi, situaţii specifice activităţii;
- Menţinerea stocurilor optime şi anunţarea rupturilor de stoc.

OFERIM:
- Program de lucru la depozit de la 8 - 17.
- Salariu motivant.
- Pachet social.

Expediaţi CV-ul dvs la adresa de e-mail: office@favorit.md sau contactaţi consultantul nostru la nr. de tl. 022929399 sau 078696044
Телефон:
+373 22 931 459
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть