Electromecanic

Lafarge Ciment (Moldova) S.A. №14665780, 2 октября 2024
Город: Резина
Образование: Колледж
Опыт работы: От 2 лет
Зарплата: Не указана
График: Полный день
Descrierea postului :

Diagnosticarea și repararea defecțiunilor la echipamentele electromecanice
Respectarea standartelor de siguranta si regulilor SSM
Menținerea și ajustarea utilajelor de producție
Cunoașterea si aplicarea Normele de amenajare a instalatiilor electrice, Normele de exploatare ainstalatiilor electrice ale consumatorilor noncasnici, Normele de securitate a instalatiilor electrice
Cunostinte si calificare in domeniul electrosecuritatii cu grupa de electrosecuritate nu mai mica de II

Cerinte:

Pregătirea la profesia Electromecanic, în cadrul institutiilor profesionale de învățământ
Experienta profesionala minim 2 ani, constituie un avantaj
Responsabilitate, disciplina si tendinta spre dezvoltare profesionala continua.
Disponibilitatea de a locui in orasul /raionul Rezina

Beneficii:

Activitate intr-o companie internationala cu grija fata de angajatii sai, inclusiv sub aspectul Sanatatii si Securitatii in Munca;
Perspective de dezvoltare profesionala;
Activitate intr-o echipa multinationala de profesionisti;
Pachet social si salarial atractiv;
Tichete de masa.

Provocarea aceasta este pentru DVS? Atunci trimiteți CV-ul la adresa noastră de e-mail: recrutare-mda@lafarge.com cu indicarea titlului ” Aplicare pentru Electromecanic”
Web: www.lafarge.com
Web grup Holcim: www.holcim.com

Doar persoanele selectate în baza CV-urilor expediate vor fi invitate la interviu.
Date de contact: 068339957
Mult succes! E-mail: recrutare-mda@lafargeholcim.com
Telefon: 068339957
Web: www.lafarge.md
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть