Game Designer

Magicindie Softworks №561896, 2 августа 2012
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Любой
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
MAGICINDIE SOFTWORKS este primul elaborator de jocuri cazuale din Moldova. Jocurile noastre precum "Adventures of Robinson Crusoe", "Robinson Crusoe and the Cursed Pirates", "The Fool" au devenit adevarate hit-uri si sunt distribuite atit in format digital cit si in retail.

Responsabilitati:
– Crearea conceptului si documentului de design a jocului.
– Crearea si lucrul cu prototipuri.
– Control, testare a design-lui in decursul elaborarii jocului.
– Cooperare cu echipa pentru a obtine un rezultat final excelent.

Cerinte:
– Creativitate, fantezie si o cultura generala bogata.
– Pasiune pentru jocuri si creearea lor.
– Experienta in crearea design-lui unui joc.
– Cunoasterea procesului de creeare a unui joc.
– A fi capabil de a exprima clar si scurt ideile intr-un document scris.
– Experienta in industria jocurilor cazuale este un plus.

Ce oferim noi:
– Oportunitatea de a lucra in una din cele mai interesante ramuri ale IT.
– O echipa talentatat intr-un oficiu modern.
– Salariu excelent.
– Bonusuri din vinzarile jocului.
– Posibilitatea de a calatori in Statele Unite si Europa pentru schimb de experienta.

Pentru a aplica la acest job, trimiteti un email: jobs@magicindie.com
Va rugam sa indicati pozitia pentru care optati.
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть