Inginer Mecanic

Purcari Wineries PLC №14643643, 27 сентября 2024
Город: Штефан Водэ
Образование: Любое
Опыт работы: Можно без опыта
Зарплата: Не указана
График: Полный день
Purcari Wineries Group caută un Inginer Mecanic dedicat, care să se alăture echipei noastre. Dacă ești pasionat de agricultură și dorești să contribui la succesul unei companii de renume, te invităm să aplici!
Responsabilitățile tale vor include:

Coordonarea activităților de utilizare și întreținere a tractorului și a altor utilaje agricole.
Menținerea evidenței utilajului, asigurând exploatarea corectă și reparația curentă a acestuia.
Monitorizarea și raportarea stării echipamentelor către superiori.
Colaborarea cu superiorii pentru a determina necesitatea achiziției pieselor de schimb și reparațiilor tehnicii agricole.
Analiza pieței și asigurarea achiziționării pieselor de schimb și a altor materiale necesare pentru funcționarea continuă a utilajelor.
Colaborarea cu echipa de teren pentru identificarea și rezolvarea problemelor tehnice.
Gestionarea echipei de operare a tractorului, asigurând o bună comunicare între membrii echipei.
Implementarea procedurilor de siguranță și protecția muncii.
Elaborarea planurilor zilnice de lucru.

Cerințe:

Studii tehnice (constituie un avantaj).
Responsabilitate și dedicație.
Disponibilitate pentru locul de muncă în s. Purcari, r. Ștefan Vodă.

Noi oferim:

Compensare competitivă în funcție de experiență și abilități.
Un mediu de lucru dinamic și profesionist.
Oportunități de dezvoltare profesională și acumulare a unei experiențe valoroase.
Tichete de prânz.

Dacă ești interesat de această oportunitate, te rugăm să trimiți CV-ul tău la adresa: hr@purcari.wine.
Așteptăm cu interes să te cunoaștem! E-mail:
hr@purcari.wine
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть