Manager tehnic veterinar

Avitehpas S.R.L. №9628413, 9 ноября 2020
Город: Кишинев
Образование: Высшее
Опыт работы: До 2 лет
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Responsabilități:
- Contactarea clienților potențiali și actuali prin efectuarea vizitelor în teren,
- Identificarea necesităților prin efectuarea prezentărilor pentru problemele identificate prin prisma soluțiilor companiei Biomin.
- Elaborarea propunerilor și a planului de acțiune pentru optimizarea proceselor de producere, recetelor de furaj;
- Organizarea instruirii practice a clienților potentiali, inclusiv prin organizarea webinarelor online cu partenerii străini
- Dezvoltarea produselor noi si a direcțiilor noi (soluții de testare rapidă la micotoxine, patogeni, OMG)

Cerinţe:
- Studii superioare în domeniul zootehnic/veterinar;
- Experienta practică la fermele avicole, de porci sau FNC;
- Cunostinte limbilor: română, rusă, engleză;
- Gândire analitică, orientare spre rezultat, abilități de lider;
- Dorintă de a se perfecționa continuu ca profesionist în domeniul zootehnic;
- Posibilitate și dorință de deplasări săptămînale pe teritoriul RM.
- Automobilul personal reprezintă un avantaj (combustibilul se compensează)
- Ambiție și dorință de a crește pe plan profesional

Oferim
- Grafic flexibil
- Pachet social deplin;
- Salariu motivat;
- Compensarea cheltuielilor de deplasare, convorbiri telefonice asigurate.
Vă rugăm să expediați CV-ul la adresa: avitehpas@gmail.com
* Doar persoanele selectate vor fi contactate în vederea unui interviu
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть