Mecanic-șef

Evrascon Europe SRL №10387659, 12 июля 2021
Город: Кишинев
Образование: Среднее-специальное
Опыт работы: Более 5 лет
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Compania de constructive si reabilitare a drumurilor "Evrascon Europe" SRL este in cautare de mecanic-șef

Cerințe:
- Experiența intr-o poziție similară;
- Studii în domniu;
- Abilități în repararea și întreținerea autovehiculelor;
- Cunoasterea limbilor romana, rusa;
- Disponibilitate la deplasări pe teritoriul Republicii Moldova.

Responsabilitati:
- Organizează, supraveghează și coordonează activitățiile de întreținere și reparații a tehnicii;
- Identifica soluții tehnice pentru rezolvarea cât mai urgent a problemelor mecanice apărute la instalații, utilaje și echipamente;
- Se implică activ în execuția lucrărilor de mentenanță planificată și a diferitelor intervenții de reparații mecanice;
- Instruieste si coordoneaza echipa de mecanici atunci cand au loc operațiuni mecanice mai complexe;
- Monitorizeaza consumurile de piese de schimb și materiale;
- Intocmeste diverse rapoarte și evidențe pentru departamentul mecanic;
- Urmăreşte modul de desfăşurare a activităţii de reparaţii de mentenanță.

Condiții:
- Salariu motivant
- Masa gratuita
- Angajare oficială
- Pachet social
- Experienta de a activa intr-o companie internationala

CV-urile Dvs. sunt așteptate la adresa de e-mail evrascon.hr@gmail.com
Телефон:
+373 760 60 409
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть