Operator cazangerie

Zernoff
Город: Кишинев
Образование: Колледж
Опыт работы: От 1 года
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
ZERNOFF Ethanol, cel mai mare producător de alcool etilic din Moldova și una dintre cele mai mari fabrici din regiunea Mării Negre este în căutare de operator cazangerie.

Responsabilități:

Întreținerea echipamentelor de lucru în stare de funcționare;
Controlul tehnologic a procesului de lucru;
Controlul funcționării a echipamentului de lucru.

Cerințe către candidat:

Studii superioare sau medii de specialitate sau studii tehnice;
Experiență de lucru cu ehipamnetul tehnic;
Responsabilitate și disciplină.

Noi oferim:

Angajare oficială cu toate beneficiile incluse;
Program de muncă: în schimburi;
Transport de serviciu si masă gratis;
Instruire și certificare asigurată de companie;
Localizare: Botanica, Muncești 793/2

Dacă ești interesat să te alături echipei noastre, te rugăm să trimiți CV-ul tău la adresa de e-mail hr@zernoff.md sau să ne contactezi telefonic la numărul +37378899978.
Vino să construim împreună un viitor mai bun! E-mail: hr@zernoff.md
Telefon: 078899978
Site: http://zernoff.md
Телефон:
078899978
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть