Operator (mecanic) – sectia taiere/producere

Cabling Integration System SRL №5173485, 8 июня 2017
Город: Унгены
Образование: Среднее-специальное
Опыт работы: От 2-х до 5-и лет
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Cabling Integration System S.R.L., filiala a grupului industrial francez SOFIMECA este in cautare de operator (mecanic) sectia taiere/producere

Loc : Zona economica Libera din or. Ungheni

Responsabilitati :
- Producere :
* sa asigure respectarea planului de producere/taiere
* sa efectueze controlul materiilor prime
* sa propuna ameliorari in vederea maririi productivitatii

- Echipamente
* sa realizeze lucrari de intretinere a echipamentelor
* sa utilizeze diferite echipamente de taiere
* sa intervina in procesul de depanare a echipamentelor in caz de necesitate

Cerinte :
Studii tehnice ;
Experienţă în domeniul producerii;
Limba franceza – constituie un avantaj;
Disponibilitate imediata
Beneficii Oferite
Pachet salarial atractiv
Şansa dezvoltării carierei într-un grup industrial francez international

Persoanele interesate pot expedia CV-l la adresa de e-mail : cis.ungheni@gmail.com
Tel. de contact : 060479111, 023680111, 0236 80 112
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть