Patiser/lucrator comercial

Covripan Cro №6382237, 21 мая 2018
Город: Кишинев
Образование: Среднее
Опыт работы: Можно без опыта
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Persoana care vrea sa faca parte din echipa noastra trebuie sa fie:
- Persoana trebuie sa detina cetatenie romana.
- Persoana de incredere, rapida si onesta
- Sa respecte programul de lucru
- Sa aiba disponibilitatea de a lucra in schimburi
- Sa aiba capacitatea de a se descurca in conditii de stres
- Rezistenta la sarcini repetitive
- Sa aiba capacitatea de a munci in echipa si sa fie respectuasa cu colegii si superiorii
- Experienta pe un post similar reprezinta un avantaj
- Sa fie deschisa spre a invata lucruri noi

Descrierea jobului
Responsabilitati:
- Munca unui patiser este de a face aluaturi, produse de patiserie, prajituri si alte produse de patiserie-cofetarie
- Verifica si depoziteaza ingredientele pentru prepararea produselor si calculeaza consumul acestora in functie de gramaj
- Prepara aluaturi, umpluturi, mixturi, cozonaci si creme, produse semifinite si finite de patiserie-cofetarie

Beneficii:
- contract de munca pe perioada nedeterminata
- salariu motivant
- se ofera cazare primele 6-8 luni gratis
- prime de Craciun si Paste
- bonuri de masa

Descrierea companiei:
Reteaua de magazine "Cuptorul Brancovenesc" vine in intampinarea clientilor cu produse de brutarie si patiserie artizanala. Retetele noastre respecta intocmai bucataria traditionala romaneasca, folosind ingrediente atent selectionate.
Locatiile noastre se afla in Romania, Bucuresti, zona Dristor - Baba Novac si Carrefour Orhideea.
Телефон:
+40 727 300 225
Контактное лицо:
Horodinca Diana
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть