Responsabil administrativ/logistica

Cabling Integration System S.R.L. №4438060, 1 ноября 2016
Город: Унгены
Образование: Среднее-специальное
Опыт работы: От 2-х до 5-и лет
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Cabling Integration System S.R.L., filiala a grupului industrial francez SOFIMECA este in cautare de un responsabil administrativ/logistica

Loc : Zona economica Libera din or. Ungheni

Responsabilitati :
- Logistica :
* intrari : control si inregistrare intrarilor de materie prima
* iesiri/expedieri : realizarea bonurilor de livrare si inregsitrarea iesirilor de stoc
* inventarierea materiei prime si a produsului finit
* persoana de legatura cu serviciile de vamuire

- Responsabilitati administrative
* Expedierea zilnica a inventarului de materii prime
* Expedierea tabelelor de pontaj
* Persoana de contact cu serviciul contabil/RU

- Administrarea vinzarilor
* inregistrarea comenzilor
* gestionarea relatiilor comerciale cu persoane terte

Cerinte :
-Studii tehnice/economice profesionale sau superioare;
-2 ani experienţă de munca ;
-Limba franceza – constituie un avantaj;
-Orientare spre obiectiv;
-Abilităţi de gestionare a conflictelor;
-Gândire orientată spre proces
-Beneficii Oferite
-Pachet salarial atractiv
-Şansa dezvoltării carierei într-un grup industrial francez international
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть