Sef producere (produse alimentare)

HR-Consulting №4289769, 16 сентября 2016
Город: Кишинев
Образование: Незак. высшее
Опыт работы: От 2-х до 5-и лет
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Compania HR-Consulting (www.search4staff.com) la solicitarea clientului sau, este in cautarea candidatilor pentru postul vacant:

Sef Producere (produse alimentare)

Compania: Companie dinamica cu o unitate de producere de nivel european si retea de magazine proprii.

Scopul postului: Planificarea producerii, monitorizarea angajatilor, marketing, depozit produs finit.

Responsabilitati:
- Planificarea producerii;
- Coordonarea echipei subalternilor;
- Coordonari interdepartamente – achizitii, vinzari, resurse umane, marketing, depozit produs finit;
- Deplasari de serviciu in Germania, Polonia, Romania, Rusia;
- Persistarea capacitatii de dezvoltare continua, dorinta si entuziasm.

Cerinte:
- Studii superioare tehnice;
- Experienta in pozitia Sef Producere de la 3 ani;
- Cunoasterea proceselor in producere;
- Cunoasterea sistemului de managment al sigurantei alimentare ISO 22 000;
- Cunoasterea programelor: Word, Excell, Universal Accounting;
- Cunoasterea limbilor: Romina - materna; Engleza – mediu.

Beneficii:
- Salariu motivant;
- Posibilitate de sporire a calificarii;
- KPI;
- Pachet social;
- Acoperirea cheltuielilor de transport;
- Prinz gratuit.

CONTACTE:
Cei interesati sint rugati sa transmite CV la adresa de Email: RR40@search4staff.com sau sa apeleze tel.022 202986; mob.068503560.
In CV indicati postul vacant: “SP2R”
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть