Specialist securitatea și sănatatea în muncă

ÎCS Lapmol SRL №9380944, 10 августа 2020
Город: Кишинев
Образование: Высшее
Опыт работы: До 2 лет
Зарплата: Не указана
График: Неполный рабочий день
Compania de producere a produselor lactate «Lapmol» SRL anunță concurs pentru suplinirea postului de Specialist Securitatea şi Sanatatea Muncii

Cerinţe:
- Studii superioare;
- Experienta intr-o pozitie similara de minim 2 ani;
- Cunoasterea limbilor romana si rusa;
- Cunoaşterea prevederilor legislaţiei muncii, securităţii şi sănătăţii muncii s.a.;
- Aptitudini de lucru la calculatorului (Microsoft Office, Internet, Outlook);
- Abilități de organizare, control, comunicare, prezentare;
- Spirit de echipa.

Responsabilităţi:
- Elaborarea şi/sau perfectarea pachetului de instrucţiuni privind securitatea şi sănătatea în muncă necesare în procesul de activitate:
• instructiuni introductiv generale de securitate şi sănătatea în muncă;
• instructiuni de securitate şi sănătatea în muncă pentru asigurarea securitatii incendiare la intreprindere;
• instructiuni de securitate si sanatate in munca pentru toate functiile, conform statelor de personal;
• instructiuni de securitate si sanatate în munca pentru instrumentele, utilajul, obiectele, etc. folosire de lucratori;
- Intocmirea si/sau completarea fiselor personale de instruire in domeniul securitatii si sanatatii in munca pentru toti angajatii;
- Oferirea consultanţei de specialitate în domeniul securitatii si sanatatii in munca;
- Efectuarea instruirii introductiv generală în domeniul securităţii şi sănătăţii în muncă la angajarea personalului;
- Monitorizarea efectuarii la timp şi corect a instruirii în domeniul securităţii şi sănătăţii în muncă la locul de muncă a personalului angajat.

Compania oferă:
- Angajare conform prevederilor CM al RM;
- Salariul stabil;
- Pachet social complet.

Daca va regasiti in descrierea de mai sus puteti inainta CV (obligator insotit de o poza si cu indicarea postului dorit) si expedia la adresa de e-mail: resurseumane@lapmol.md
Телефон:
+373 601 52 229
Контактное лицо:
Lapmol
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть