Story Maker / TikTok-er

Panda Tur №14674906, 4 октября 2024
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Любой
Зарплата: Не указана
График: Полный день
Responsabilități

Filmarea, revizuirea, editarea și actualizarea conținutului pentru stories pe SM ale companiei.
Efectuarea de cercetări și interviuri pentru a afla mai multe despre tendințele, evoluțiile și percepțiile actuale despre subiect și apoi calibrarea utilizării acestora în crearea conținutului.
Asistarea echipei creative cu proiectarea materialelor promoționale.
Utilizarea rețelelor sociale pentru a implica consumatorii, a răspunde la întrebări sau reclamații și pentru a promova inițiativele companiei.
Colaborarea cu departamentele interne pentru a stabili obiectivele campaniei, a finaliza sarcinile și a identifica și rezolva probleme.
Monitorizarea rețelelor sociale.
Abordarea strategiilor pentru conținutul plasat, sugerând noi modalități de promovare a ofertelor companiei și de a ajunge la consumatori.

Abilități

Stilistică și gramatica limbii române/ruse (engleza prezintă un avantaj), elementele de bază ale corectării
Cunoașterea utilizării aplicațiilor de editare video și poze
Persoană activă, cu un potențial creativ, perseverență, atenție la detalii
Cunoștințe operare calculator și gestionarea instrumentelor ca MS Office (Excel, Word, PPT)

Oferim

Lucru într-un colectiv tânăr
Training-uri la partenerii noștri pentru dezvoltarea abilităților
Oficiu în centru capitalei
Salariu cu perspectivă de creștere, în dependență de abilitățile demonstrate
hr@pandatur.md
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть