Tehnolog/brutar sef

Panifico №4851503, 7 марта 2017
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Любой
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Cerințe:
- studii superioare de specialitate;
- Cunoasterea tehnologiilor noi în domeniul de igienă socială și producția de alimente
- Cunoașterea proceselor de producție alimentară
- Cunoașterea echipamentului modern de prelucrare a produselor alimentare și a noii tehnologii
avansate
- Cunoașterea tehnologiei și problemei de asigurare calității la nivel înalt
- Cunoașterea de calcul al produselor de alimentaţie publica și randamentului produselor finite

Responsabilități:
- Controlul tuturor puncte de vânzare
- Monitorizarea respectării de gătit
- Acordarea de consiliere angajaților în cursul activității
- Instruirea personalului în pregătirea bucatelor
- Monitorizarea igienei sociale a tuturor puncte de vânzare în conformitate cu cerințele de SES ,
conformitate cu termenii și condiții de depozitare și realizarea produselor
- Scrierea materialei de formare pentru angajații
- Calculul bucatelor
- Participarea la elaborarea bucatelor noi și existente și scrieria hărților tehnologice

Noi oferim:
- Un salariu competitiv
- Condiții favorabile de muncă
- Pachetul social complect

Va rugam sa expediati CV-ul cu indicarea functiei la adresa de e-mail: hr.umane@mail.ru
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть