Tehnolog confecții textile

Barbara Collection №14643630, 27 сентября 2024
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Более 5 лет
Зарплата: От 15 000 До 20 000 MDL
График: Полный день
Compania „Barbara Fashion” are nevoie de un tehnolog în confecții textile cu experiență de cel puțin 5 ani.
Responsabilități:

lansarea procesului de fabricație a produselor vestimentare;
repartizarea sarcinilor de producție între angajați;
discutarea aspectelor tehnice cu persoana responsabilă de proiectarea produselor vestimentare;
verificarea utilajelor, identificarea pieselor de schimb;
evidența lucrărilor executate;
controlul calității și termenelor de confecționare a produselor vestimentare;
evaluarea noilor angajați.

Oferim:

angajare oficială în cîmpul muncii și pachet social integral;
program de 8 ore de muncă pe zi, de luni pînă vineri.

Salariu: 15000-20000 lei Telefon: 078777754
E-mail: bbarbaracollection@gmail.com
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть