Tehnolog

Cap Casa Mare №6339176, 5 апреля 2018
Город: Кишинев
Образование: Высшее
Опыт работы: От 2-х до 5-и лет
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Oferim:
- Traininguri pentru dezvoltare personală și profesională;
- Lucru într-o echipă unită, puternică, calificată și cu scopuri comune;
- Salariu avantajos;
- Alimentație gratuită;
- Posibilitatea de creștere profesională.

Cerințe:
- Studii superioare de specialitate în domeniul alimentației publice;
- Cunoașterea proceselor tehnologice de fabricare a preparatelor culinare;
- Cunoașterea modului de folosire și întreținere al utilajelor și ustensilelor din bucătărie;

- Gestionarea și organizarea procesului de lucru ale echipelor pentru a asigura funcționalitatea și eficiența producerii;
- Bune abilități de operare PC (Microsoft Office);
- Excelente abilități de comunicare (negociere, convingere, asertivitate, empatie);
- Dorință de perfecționare continuă.

Responsabilități:
- Planificarea și organizarea procesului de producere;
- Supravegherea produselor la toate etapele de fabricație;
- Completarea fișelor tehnologice;
- Implicarea în procesul de producere.

Persoanele interesate sunt rugate să expedieze CV-ul la următoarea adresă electronică casamare.cap@mail.ru cu menționarea postului dorit în subiectul scrisorii!

Vom fi bucuroși să colaborăm!
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть